• O mnie

•

Lubię pracę z dziećmi – było to moje marzenie już od najwcześniejszych lat. Kiedy nadarzyła się więc okazja rozpoczęcia studiów dających przygotowanie do pracy w szkole, nie wahałam się ani chwili. Jestem absolwentką Politechniki Warszawskiej na kierunku „Marketing i Zarządzanie”. Ukończenie tego rodzaju studiów otworzyło mi również drogę do objęcia stanowiska dyrektora szkoły. Stanowisko to objęłam 28 września 2004 roku.
          Dzięki swojemu wykształceniu mogę uczyć w szkole informatyki i techniki.

Miło mi poinformować, że otrzymałam w 2009 roku Nagrodę Prezydenta m.st. Warszawy za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno - wychowawczej oraz w 2008r. "Medal Komisji Edukacji Narodowej" za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.

Wytrwała i ciężka praca nauczycieli została doceniona również w 2016r. Otrzymałam po raz kolejny Nagrodę Prezydenta m.st. Warszawy.