• Ważne informacje

MISJA I WIZJA

Rada Rodziców w SP 279 im Batalionów Gustaw i Harnaś, przy ul. Cyrklowej 1 w Warszawie to organizacja, którą tworzymy my, Rodzice i Opiekunowie, dla dobra naszych dzieci.

To my - Rodzice i Opiekunowie - poprzez wybranych i oddelegowanych przez nas do Rady Rodziców przedstawicieli:

1.  Decydujemy, w porozumieniu z Dyrekcją Szkoły oraz Radą Pedagogiczną i Samorządem Uczniowskim:

- w jakich warunkach i atmosferze będą się uczyć nasze dzieci;

- jakie nagrody będą otrzymywać z tytułu swoich osiągnięć;

- jak będzie wyglądał ich czas spędzany w szkole, zarówno ten bardziej, jak i mniej oficjalny - bale, czy dyskoteki oraz inne imprezy szkolne

2. Zależy nam na rozwoju i generowaniu pozytywnych bodźców dla naszych dzieci, dlatego chcemy finansować z Rady Rodziców ponadstandardowe pomysły nauczycieli , które byłyby atrakcyjne i w szczególny sposób rozwijające nasze dzieci.

3. Poprzez nasze wszystkie działania chcemy dbać o wizerunek najlepszej w dzielnicy szkoły – miejsca ponadprzeciętnego, gdzie nauka to czysta przyjemność.