Dyżur wakacyjny

Nagłówek

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z poniższym linkiem dotyczącym dyżurów wakacyjnych.

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

KORZYSTAJĄCYCH Z DYŻURU WAKACYJNEGO

Uprzejmie informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 279 jest organizatorem turnusu dyżuru wakacyjnego w terminie 16 lipca- 27 lipca 2018 r. (25 miejsc).

Z powodu prac remontowych odbywających się w okresie wakacyjnym 2018 roku na terenie naszej placówki, wychowawcy oddziałów przedszkolnych SP279 będą prowadzić dyżur wakacyjny w Szkole Podstawowej nr 135 przy ul. Grzegorza Przemyka 5.

WAŻNE !!!. - Prosimy rodziców uczniów naszej szkoły, korzystających z dyżuru wakacyjnego w ww. terminie o logowanie się „na szkołę podstawową nr 279”, w celu uzyskania pierwszeństwa przyjęcia na dyżur.

Zgodnie z zasadami (zasady_zapisow_na_dyzury_wakacyjne_2018.docx) umieszczonymi na stronie Biura Edukacji, cytuję: „Pierwszeństwo w przyjęciu na dyżur wakacyjny mają dzieci uczęszczające do dyżurującego przedszkola/oddziału przedszkolnego, a następnie dzieci z innych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w dzielnicy. Na pozostałe wolne miejsca przyjmowane są dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z innych dzielnic.”