Nawigacja

Klasy 0 - III Klasy IV - VI Podziękowania, Dyplomy Archiwum

Nasze osiągnięcia

Klasy 0 - III


ROK SZKOLNY 2016/2017

XV Dzielnicowy Konkurs Recytatorski

wyróżnienie : Natalia Frieske kl.2g

Dzielnicowy Konkurs Plastyczny 

I miejsce: MIlena Nuta

wyróżnienie: Barbara Węgrzyn 


 

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

  • W XI Dzielnicowym Konkursie Przyrodniczym II miejsce zajęła drużyna  :

 

Jan Mirosław kl. 3b, Magdalena Borek kl. 3c, Marcel Kropisz kl. 3c

  • W XII Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim wyróznienie otrzymała:

 

Alicja Sarniewicz kl. 3a

  • W Dzielnicowym Konkursie Matematycznym klas 3 wyróżnienie otrzymała:

Zosia Dziadul kl. 3d

  • W Warszawskiej Olimipadzie Matematycznej klas 3 II miejsce zajęła:

Karolina Gąbka kl. 3d

  • W Międzynarodowym Konkursie  "Kangur Matematyczny" wyróżnienie otrzymały: 

Aleksandra Górna kl. 2a

Karolina Gąbka kl. 3d

  • W XVII Dzielnicowym Konkursie Literackim "Magia Słowa":

I miejsce Wiktoria Rodak kl. 3 b

II miejsce Igor Łowczyński kl. 3 b

  • Dzielnicowy Konkurs Piosenki  pod hasłem" Piękna nasza Polska cała" II miejsce zajęła:

 

Maja Tasak kl. 1e

  • W konkursie na  Bożonarodzeniową  kartkę dla chorego, organizowanym przez Ośrodek Hospicjum Domowe, przy uli. Tykocińskiej w Warszawie. Wyróżnienie otrzymała: 

 

Karina Nagielska kl. 2b 

  • W konkursie plastycznym pt. "Widzę i czuję - EMOCJE" organizowanym przez firmę ASTRA

         wyróżnienie otrzymali :

Maciej Wiśniewski kl. 2c

Kaja Dziankowska kl. 3b

Julia Lizińczyk kl. 3b

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

  • Miedzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

 

Wyróżnienia otrzymali:

Konrad Żbikowski - kl. IIId

Paulina Łempicka - kl. IIIa

Marek Pniewski - kl. IIId

Hubert Grobelny - kl. IIId

Karolina Gąbka - kl. IId

Zofia Dziadul - kl. IId

  • Warszawska Olimpiada Matematyczna

 

II miejsce - Konrad Żbikowski - klasa IIId

  • Dzielnicowy Konkurs Matematyczny

 

I miejsce - Konrad Żbikowski - klasa IIId

  • Dzielnicowy Konkurs Ortograficzny

 

II miejsce - Dorota Tolsdorf - klasa IIIc

III miejsce - Dorota Czerska - klasa IIIa

  • Dzielnicowy Konkurs Znajomości Literatury Dziecięcej

 

I miejsce - Dorota Tolsdorf - klasa III c

  • XII Dzielnicowy Konkurs Recytatorski "Grasz w zielone?"

 

wyróżnienie: Lidia Epa - klasa Ib

  • VII Dzielnicowy Konkurs Plastyczny "Moja Przytulanka"

 

III miejsce - Dominik Dernałowicz - kl. Ib

wyróżnienie - Emilia Sołowiej - grupa "0"

 

  • Konkurs plastyczno-multimedialny "W tajemniczym świecie przyrody - Krajobrazy Polski - 4 pory roku"

 

I miejsce - Dorota Czerska kl. III A

II miejsce - Kacper Broda kl. III C

III miejsce - Martyna Zaborna kl. III D

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

  • Ogólnopolski konkurs języka angielskiego - "Zuch"

klasy I:
Bożydar Blinka - 25 miejsce w kraju

Kaja Dziankowska - 29 miejsce w kraju

Marysia Junczewska - 31 miejsce w kraju

klasy II:
Zuzanna Konca - 32 miejsce w kraju

klasy III:
Oliwia Zawadzka - laureatka

Jan Socharski - 19 miejsce w kraju

Michał Suntharam - 20 miejsce w kraju

Hania Furga - 24 miejsce w kraju

Martynka Marusa - 28 miejsce w kraju

Zuzia Kochańska - 29 miejsce w kraju
 

  • Warszawska Olimpiada Matematyczna

I miejsce: Aneta Pięcek - kl. IIIb

I miejsce: Cezary Kubiak - kl. IIIb

  • Miedzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

wyróżnienia:

Konrad Żbikowski - kl. IId
Stachelek Julia - kl. IIb

Kubiak Cezary - kl. IIIb
Pięcek Aleksander - kl. IIIb
Pięcek Aneta - kl. IIIb
Hardejewicz Mateusz - kl. IIIc

  • Dzielnicowy Konkurs Języka Angielskiego

wyróżnienie - Jan Socharski - klasa IIIb

  • Dzielnicowy Konkurs Taneczny w ramach festiwalu "Rozwiń talent"

I miejsce - Zuzanna Chmielnicka - klasa IIIb

  • XI Dzielnicowy Konkurs Matematyczny

I miejsce - Cezary Kubiak - klasa IIIb

I miejsce - Marek Tolsdorf - klasa IIIc

II miejsce Aneta Pięcek - klasa IIIb

  • XI Dzielnicowy Konkurs Literacki

I miejsce - Hanna Furga - klasa IIId

  • XI Dzielnicowy Konkurs Ortograficzny

I miejsce - Inga Brodala - klasa IIIa

  • Dzielnicowy Konkurs Recytatorski - Magia Słowa

Wyróżnienia:

Jakub Semla - klasa IIIa

Gabriela Komorowska - klas IIIb

Jan Socharski - klasa IIIb

Antonina Stalmach - klasa IIIb

  • XI Dzielnicowy Konkurs Recytatorski - Zielono mi...

 III miejsce - Gabriela Komorowska - kl. IIIb

  • Szkoła zajęła I miejsce w Warszawie w zbiórce żywności dla zwierząt ze schroniska na Paluchu.

Najbardziej wyróżniła się klasa Id.

  • Dzielnicowy konkurs Zakazane Piosenki

I miejsce - Zuzanna Chmielnicka - kl. IIIb

II miejsce - Gabriela Komorowska - kl. IIIb

wyróżnienie - Antonina Stalmach - klasa IIIb

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

- Dzielnicowe Igrzyska Ekologiczne

II miejsce - Magdalena Kurek - kl. IIIa

wyróżnienie - Daniela Bartnikiewicz - kl. IIIa

- Międzynarodowy Konkurs Matematyczny  - Kangur

wyróżnienie - Mateusz Hardejewicz - kl. IIc

wyróżnienie - Aleksander Pięcek - kl. IIb

- Dzielnicowy Konkurs Ortograficzny

  II miejsce - Piotr Śnieżko - kl. IIIb

  II miejsce - Franciszek Łysek - kl. IIIc

- Dzielnicowy Konkurs Teatralny "Rozwiń swój talent"

III miejsce - Szkolne  Koło Teatralne

- Dzielnicowy Konkurs Języka Angielskiego

wyróżnienie - Magdalena Kurek - kl. IIIa

- Dzielnicowy Konkurs Literacki "Czysty las wokół nas"

II miejsce - Magdalena Kurek - kl. IIIa

- Dzielnicowy Konkurs Plastyczny

 I miejsce - Natalia Bartczak - kl. 0a

- Dzielnicowy Konkurs Matematyczny

wyróżnienie - Aleksander Pięcek - kl. IIb

- Dzielnicowy Konkurs Recytatorski

II miejsce - Antonina Stalmach - kl. IIb

- Dzielnicowy Konkurs Plastyczny „ Moja Przylulanka” 

III miejsce - Maja Nastaga

- Dzielnicowy Konkurs Plastyczny „ Magiczne Święta Bożego Narodzenia” 

I miejsce - Marta Krupa

III miejsce - Agnieszka Kowalska i Zuzanna Chmielnicka

wyróżnienie - Paulina Łempicka

-Dzielnicowy Konkurs Plastyczny „ Świąteczna Choinka” 

I miejsce - Julia Remian i Jakub Sokołowski

III miejsce -  Madina Gadamuroma

wyróżnienie - Natalia Bartczak

- Dzielnicowy Konkurs Zakazane Piosenki

I miejsce - Magdalena Kurek - klasa IIIa

III miejsce - Lena Sojka - klasa IIIb

Konkurs plastyczny "W tajemniczym świecie przyrody - jesienne dary natury" - organizator Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 4 w Warszawie

I miejsce - Weronika Biskup

I miejsce - Zofia Chmielewska

I miejsce - Hanna Furga

II miejsce - Zofia Zygmanowska

III miejsce - Aleksandra Kruszyńska

wyróżnienie - Wiktoria Życka

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

I Warszawski Festiwal Piosenki Polskiej i Anglojęzycznej

Nagroda Grand Prix - Alicja Husar - klasa IIIa

 

Ogólnowarszawski Konkurs Piosenki Anglojezycznej "Be like the stars"

  Wyróżnienie - Lena Sojka - klasa IId

 

MIEJSKI KONKURS EKOLOGICZNO - LITERACKI

laureatka: Magdalena Kurek - kl. IIa

MIEJSKI KONKURS EKOLOGICZNO - PLASTCZNY

laureatka: Aleksandra Kruszyńska - kl. Id


IX DZIELNICOWY KONKURS RECYTATORSKI

II miejsce - Alicja Husar - kl. IIIa

wyróżnienie - Jakub Semla - kl. Ia

 

II DZIELNICOWY KONKURS "ZAKAZANE PIOSENKI"

II miejsce - Alicja Husar - kl. IIIa

 

II DZIELNICOWY KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ

II miejsce - Alicja Husar - kl. IIIa

 

Dzielnicowy konkurs plastyczny "Postać z kreskówki"

I miejsce - Zuzanna Chmielnicka - kl. Ib

 

 

 

ROK SZKOLNY 2009/2010

WARSZAWSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY "Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT"

I miejsce - Alicja Wieczorek - kl. IIIb

 

MIEJSKI, LITERACKI KONKURS EKOLOGICZNY

laureatka - Karolina Stolarska - kl. IIIb

 

DZIELNICOWY KONKURS INFORMATYCZNY

II miejsce - Patrycja Wysocka kl. IIIa

 

DZIELNICOWY KONKURS EKOLOGICZNY

I miejsce - Karolina Stolarska - kl. IIIb

 

DZIELNICOWY KONKURS LITERACKI

III miejsce - Patrycja Wysocka - kl. IIIa

 

DZIELNICOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY

I miejsce - Patrycja Wysocka - kl. IIIa

I miejsce Alicja Wieczorek - kl. IIIb

 

DZIELNICOWY KONKURS MATEMATYCZNY

I miejsce Patrycja Wysocka - kl. IIIa

 

DZIELNICOWY KONKURS "MAGIA SŁOWA" - ELIMINACJE DO KONKURSU "WARSZAWSKA SYRENKA"

I MIEJSCE - JAN DZIEWULSKI - KL. IC

WYRÓŻNIENIE - JOANNA WRZEŚNIAK - KL. IIIA


DZIELNICOWY KONKURS RECYTATORSKI

III miejsce - Jan Dziewulski - kl. Ic

 

 

DZIELNICOWY KONKURS PLASTYCZNY – „MAGICZNE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA”

II miejsce – Weronika Lewińska – kl. IIIa

Wyróżnienia:  Kamila Borucka – kl. IIIa, Julia Maryniarczyk – kl. IIa, Lena Jarota – kl. Id, Asia Paczeniuk

 

V DZIELNICOWY KONKURS ORIGAMI –„ MOJE WAKACJE”

II miejsce  - Oliwia Zielińska - kl. IIIA

 

 KONKURS PRZYRODNICZO - PLASTYCZNY : "W tajemniczym świecie przyrody - ptaki"

Wyróżnienie - Aleksandra Grzesznik - kl. Ib



ROK SZKOLNY 2008/2009
 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR”

 

Nagroda – Patrycja Wysocka – IIa

Nagroda – Joanna Wrześniak – IIa

Nagroda – Klaudia Grąt- IIb

Nagroda – Julaia Sadowska - IIIa

 


MIEJSKI KONKURS NA OPRACOWANIE KSIĄŻECZKI EKOLOGICZNEJ „EKOLOGICZNE OD DZISIAJ CZYTAMY ZASADY I ZE SKRZATAMI SPRZĄTAMY WSZELKIE ODPADY”- W TRZECH KATEGORIACH WIEKOWYCH:

III miejsce - Karolina Olszewska - III a

DZIELNICOWY KONKURS " Z EKOTORBĄ NA ZAKUPY"

 

II miejsce - Justyna Siemieniewska – klasa IIIb

Wyróżnienie – Michał Derebecki – klasa IIa



KONKURS LITERACKI "MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA"

I miejsce - Justyna Krawczak kl. IIb
II miejsce - Patrycja Wysocka kl. IIa
II miejsce - Patrycja Świderska kl. IVb
III miejsce - Marzena Świderska kl. IIb


DZIELNICOWY KONKURS INFORMATYCZNY

I miejsce - Patrycja Wysocka kl. IIa

 

DZIELNICOWY KONKURS MATEMATYCZNY

I miejsce - Patrycja Wysocka kl. IIa


DZIELNICOWY KONKURS RECYTATORSKI "MAGIA SŁOWA"

II miejsce  - Joanna Wrześniak kl. IIa 

DZIELNICOWY KONKURS "TĘCZOWE PIOSENKI"

wyróżnienie - Zuzanna Moroza kl. Ia 

VII DZIELNICOWY KONKURS RECYTATORSKI dla klas 0 - III

II miejsce - Krzysztof Kreja IIIb

DZIELNICOWY KONKURS „KAPLICZKI PRAWOBRZEŻNEJ WARSZAWY

 I MIEJSCE - Marta Bylicka  - kl. IIIb

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „ZAKAZANE PIOSENKI”

wyróżnienie - Maksymilian Oliwa – kl. IIIb

DZIELNICOWE ROZGRYWKI SPORTOWE – „OD ZABAWY DO SPORTU”

III miejsce - Grupa uczniów z koła "Od zabawy do sportu" 

DZIELNICOWY KONKURS PLASTYCZNY – „W tajemniczym świecie  przyrody – owady”

wyróżnienie - Julia Mikorska kl.IIIb 

             SERDECZNIE GRATULUJEMY!

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 279 im. Batalionów Armii Krajowej "Gustaw" i "Harnaś"
    Szkoła Podstawowa Nr 279
    ul. Cyrklowa 1
    04-044 Warszawa

    REGON:000801384
    NIP: 113-19-22-976
  • 22 810-35-44
    fax: 22 810-35-44

Galeria zdjęć