• Co się udało już zrobić?

• 1.                 Utworzyć czytelnię multimedialną i pracownię komputerową.

2.                 Powiększyć księgozbiór biblioteki – 2000 szt. dar od rodziny żołnierza AK.

3.                 Przeprowadzić generalny remont sali gimnastycznej, korytarzy szkolnych, sal lekcyjnych i świetlicy.

4.                 Wyposażyć sale lekcyjne w nowe meble, sprzęt audiowizualny, komputery, tablice magnetyczne.

5.                 Doprowadzić do generalnego remontu dachu nad całą szkołą, wymiany rynien i studzienek ściekowych.

6.                 Zwiększyć i urozmaicić ilość zajęć pozalekcyjnych i kół przedmiotowych.

7.                 Dzięki wzmożonej pracy nauczycieli z uczniami osiągać coraz wyższe miejsca w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

8.                 Zintegrować grono pedagogiczne i stworzyć przyjazną atmosferę  sprzyjającą twórczej pracy nauczycieli.

9.                 Kontynuować stałą współpracę ze środowiskiem żołnierzy AK:

- żywe lekcje historii, wywiady, wycieczki, spotkania

- wspólne obchody Święta Szkoły, spotkania wigilijne i wielkanocne

- opieka nad grobami żołnierzy AK na cmentarzu powązkowskim

10.           Pozyskać wielofunkcyjne boisko sportowe.

11.           Ogrodzić teren szkoły.

12.           Promować szkołę:

- coroczna organizacja festynu rodzinnego

- strona internetowa szkoły

- wydanie kalendarza z pracami uczniów pt. „Powstanie warszawskie

13.           Pozyskiwać sponsorów np. LOTTO

14.           Prowadzić ścisłą współpracę z OPS, Strażą Miejską, Policją w celu przeprowadzania programów profilaktycznych dla uczniów, nauczycieli i rodziców.

15.           Zorganizować Wiosenny Czyn Społeczny pod hasłem „Sięgając kosmosu pamiętajmy o Ziemi” – sadząc drzewa z uczniami i ich rodzicami, nauczycielami, władzami dzielnicy i absolwentami.

16.           W ramach integracji europejskiej zorganizować wyjazd do Francji.

17.           Organizować coroczne wielkanocne śniadania dla emerytowanych nauczycieli ZNP.