Nawigacja

 •  

  Wyniki Dzielnicowego Konkursu Multimedialno-Filmowego dla uczniów klas IV–VIII
  Powstanie Warszawskie obrazem pisane

  Kategoria film


  I miejsce – William Panasiuk, Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny
  II miejsce – Bartosz Zwoliński, Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa

  Kategoria prezentacja multimedialna


  I miejsce – Anastazja Potempska, Szkoła Podstawowa nr 279 im. Batalionów Armii Krajowej „Gustaw” i „Harnaś”
  II miejsce – Natalia Zadrożna, Szkoła Podstawowa nr 279 im. Batalionów Armii Krajowej „Gustaw” i „Harnaś”
  III miejsce – Aleksandra Tomala, Szkoła Podstawowa nr 279 im. Batalionów Armii Krajowej „Gustaw” i „Harnaś”
  Wyróżnienie – Amelia Roguska, Szkoła Podstawowa nr 279 im. Batalionów Armii Krajowej „Gustaw” i „Harnaś”

  Laureatów Konkursu zapraszamy wraz z opiekunami na uroczyste jego podsumowanie podczas Święta Szkoły, które odbędzie się 26 listopada 2018 r. (poniedziałek) o godz. 13.00. w budynku Szkoły Podstawowej nr 279 im. Batalionów Armii Krajowej „Gustaw” i „Harnaś” przy ul. Cyrklowej 1.

  Organizatorzy Konkursu
  Piotr Kusek
  Piotr Skrobek

 • - Obrazek 1

  Setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości można uczcić na wiele sposobów. Na przykład rozwiązując 100 zadań z matematyki…

  Zadania wywieszone są na tablicach naprzeciwko sali nr 46. Każda klasa rozwiązuje jak najwięcej zadań na kartkach, które dostarcza do nauczycieli matematyki.

  Klasa, która zrobi najszybciej największą liczbę zadań otrzyma punkty w konkursie SUPERKLASY i oceny z matematyki.

  Ostateczny termin to koniec listopada.

  Życzymy owocnej pracy!

 • KARTKA URODZINOWA DLA INEZ!!!

  KARTKA URODZINOWA DLA INEZ!!!
  13.11.2018

   

  Nasza szkoła przyłączyła się do akcji KARTKA URODZINOWA DLA CHOREJ DZIEWCZYNKI! 

  Za 4 dni swoje urodziny obchodzi pewna Wojowniczka. Walczy od 2014 roku z osteosarcoma. Ale mimo, że choroba jest, nie odbiera Wojowniczce tego, co ją pasjonuje i co kocha. 17 listopada skończy 14 lat. 20 listopada przejdzie kolejną już operację usunięcia zmiany na płucku.
  Jej pasją są konie, ale jako nastolatka lubi tez fajne ramki na zdjęcia, których ma mnóstwo, a chorobę koloruje makijażem, który traktuje jako odskocznię od codzienności z osteosarcoma. Karteczka z serdecznymi życzeniami tez na pewno wywoła uśmiech i radość.

  Kartki WYKONANE PRZEZ UCZNIÓW , RODZICÓW i NAUCZYCIELI zbieramy do najbliższego piątku ( 16 listopada ). Specjalnie przygotowane pudełko czeka w bibliotece szkolnej. 


  Wierzę, że jest w WAS moc....i dacie radę :) 

   Magdalena Lizińczyk 

  Więcej informacji: 

  https://warszawawpigulce.pl/zrobmy-urodzinowa-niespodzianke-dla-dziewczynki-chorej-na-raka-potrzebne-kartki-i-dobra-energia/?fbclid=IwAR2VnzSobuFkbermIEuzMcbJU-mNeKaP5k1oEbJ92EkWLqDMQKoFoaXTDA4

 • Hymn na Stulecie Niepodległości

  9 listopada o 11.11 Uczniowie Naszej Szkoły zaśpiewali wspólnie Nasz Hymn Narodowy!

  Zapraszamy!

  Hymn na Stulecie Niepodległości - Obrazek 1

 •  

  W dniu 28.10.2018 odbył się szkolny turniej piłkarski, którego organizatorem byli rodzice z klasy 3c. W turnieju wzięło udział 5 drużyn z klas 1-3. Po bardzo wyrównanej grze pod okiem sędziego, w którego wcielił się jeden z rodziców , drużyna  klasy 2a zdobyła 3 miejsce. Chłopcy z wielką dumą wznoszą puchar.

 •  

  W dniu 8 listopada w naszej szkole świętowaliśmy ,,Dzień zdrowego jedzenia i picia" . W tym dniu wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły zostali poczęstowani smacznym jabłkiem. Na szkolnym korytarzu została przygotowana wystawa promująca i zachęcająca uczniów do zdrowego i racjonalnego odżywiania. Klasy 1-3 przygotowywały zdrowe drugie śniadania w postaci sałatek, kanapek szaszłyków oraz wykonywały plakaty zachęcające do zdrowego odżywiania.W klasach 4-8 odbyły się prelekcje dotyczące prawidłowego i racjonalnego odżywiania.

   

 •  

  OBIADY     LISTOPAD


  KLASA  0  - 20  dni x 6zł  =  120zł

  KLASY  I  -  VIII-  20 dni x 4zł   = 80zł

  W tytule przelewu proszę pisać dokładnie klasę,miesiąc za jaki płacimy i dokładną kwotę po odliczeniu zgłoszonych do intendenta nieobecności na obiedzie.
                               

 • Ogólnopolski Konkurs Do Hymnu

   

  Dnia 26.10.2018 r. nasza Szkoła wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Do Hymnu organizowanym przez Narodowe Centrum Kultury z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w ramach Wieloletniego Programu Rządowego NIEPODLEGŁA na lata 2017–2021.
  Główną zasadą Konkursu było wykonanie przez minimum 50% uczniów Szkoły trzech pieśni hymnicznych (w tym hymnu narodowego) a capella.
  469 uczniów klas III–VIII, tj.  63% dzieci i młodzieży uczącej się w placówce, zaśpiewało w pełniej wersji (wszystkie zwrotki) Mazurka Dąbrowskiego, Rotę oraz Marsz Polonia. Walory artystyczne wykonań oceniało profesjonalne, zewnętrzne jury. Wszyscy uczniowie uczestniczący w zbiorowym śpiewaniu hymnów otrzymali pamiątkowe dyplomy.
  Szkolnymi organizatorami Konkursu byli Mirosław Mozol – nauczyciel muzyki oraz Piotr Skrobek – nauczyciel historii. Ponadto we współorganizację włączyli się pozostali nauczyciele naszej placówki, którzy przygotowywali okolicznościowe dekoracje, w trakcie prób i występu pełnili opiekę nad uczniami w Kościele Świętych Apostołów Jana i Pawła, gdzie liczny szkolny chór zaprezentował swoje umiejętności wokalne, przywiązanie do Ojczyzny, lokalny patriotyzm i szacunek do symboli narodowych.

   

 • 26.10.2018

   

  W tym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu "Do hymnu" przeznaczonego dla szkół podstawowych. Konkurs  organizowany jest przez Narodowe Centrum Kultury z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w ramach Wieloletniego Programu Rządowego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021.

  Zadaniem konkursowym uczniów klas III- VIII w najbliższy piątek, 26.10.2018r.  będzie wspólne wykonanie  Hymnu Państwowego oraz dwóch wybranych pieśni hymnicznych.

  Jest nam niezmiernie miło poinformować , że zostaliśmy zakwalifikowani jako jedna z 300 szkół w całej Polsce. 

 • - Obrazek 1

  Nauczyciele matematyki zapraszają chętnych uczniów do udziału w konkursie ALFIK MATEMATYCZNY, który odbędzie się 21.11.2018 r.

  Zapisy u nauczycieli uczących matematyki lub u p. Moniki Ubyszewskiej (najlepiej za pośrednictwem librusa) do 31 października.

  Koszt konkursu to 10 zł. Proszę o wpłacanie pieniążków (również do 31 października) na konto Rady Rodziców. W tytule przelewu proszę wpisać: imię i nazwisko dziecka, klasa, opłata za Alfika. 

  KONTO BANKOWE: 65 1240 6146 1111 0000 4743 1102

 • - Obrazek 1

  Zapraszamy uczniów klas IV-VIII do udziału w Dzielnicowym Konkursie Multimedialno-Filmowym "Powstanie Warszawskie obrazem pisane".

  Regulamin_konkursu_Powstanie_Warszawskie_obrazem_pisane.pdf

  Piotr Skrobek

  Piotr Kusek

 • SZANOWNI   RODZICE!

  OBIADY     ZA    PAŹDZIERNIK

  OPŁATA ZA OBIADY   

  OD      12   DO   31 PAŹDZIERNIKA  WYNOSI:

  KLASY       0   -   14 dni  x  6zł   =   84zł

  KLASY   I -  VIII  -  14 dni  x  4zł  =   56zł

   

  Szanowni Państwo, proszę o dokładne odliczenie kwoty , która została nadpłacona za obiady w miesiącach:

  wrzesień i październik.

  W tytule przelewów bardzo prosimy o zamieszczanie następujących informacji: imię i nazwisko dziecka, klasa,  miesiąc, za który Państwo dokonujecie opłaty. 

 • Wznowienie zajęć

  Warszawa 11.10.2018 r.

  Dyrektor szkoły informuje, że w związku z pozytywnymi wynikami stanu wody, zajęcia dydaktyczne w placówce wznowione zostają z dniem 12.10.2018 r. Z dniem jutrzejszym uruchomione zostaje wydawanie obiadów dla chętnych dzieci.

  Zofia Filip – dyrektor szkoły

   

 • 10.10.2018

   

  Szanowni Państwo,
  pragnę poinformować, że otrzymałam wyniki wody z MPWiK – są prawidłowe. W dniu jutrzejszym potwierdzenie badanych próbek mam otrzymać z Wojewódzkiej Stacji Epidemiologicznej.  Jeżeli badane  próbki będą również prawidłowe, dzieci wracają do szkoły w piątek 12.10.2018 r.  po odwieszeniu podjętej przeze mnie decyzji.


  Zofia Filip - dyrektor szkoły

 •  

  Warszawa 8.10.2018 r.

  Szanowni Państwo, 
  informuję, że zajęcia dydaktyczne dla klas V-VIII odbywają się w 6 placówkach, łącznie w 16 salach lekcyjnych. Logistycznie  zorganizowanie takich zajęć dla klas I-IV jest niemożliwe.
  Oddział przedszkolny „0” przebywa w SP 135 przy ul. Bartosika 5, gdzie dla dzieci została przygotowana piękna sala. Jest również możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia. Koszt posiłków 7 zł. Zgłoszenia u wychowawcy.
       Ponadto, budynek szkoły został przyłączony bezpośrednio do sieci wodociągowej od ul. Kwarcianej. Prace przyłączeniowe zostały zakończone. Z informacji uzyskanych z MPWiK instalacja została zdezynfekowana, przepłukana, woda została spuszczona. Pobrano próbki do badań: od strony przyłącza i na moją prośbę wewnątrz budynku. We wtorek tj. 09.10.18 r. Państwowy  Powiatowy Inspektor Sanitarny m.st. Warszawy podejmą działania w celu przebadania wody w dwóch miejscach w budynku szkoły. Jeżeli wyniki pobranych próbek będą prawidłowe zajęcia lekcyjne zostaną natychmiast odwieszone.


  Organizacja zajęć

   Uczniowie klas VII – VIII spotykają się z nauczycielami przed wejściem do szkół, w których odbywają się zajęcia.
  Uczniowie klas V – VI zbiórka przed szkołą SP 279  o godz. 7.50 i przejście pod opieką nauczycieli do poszczególnych szkół. Powrót klas V – VI pod opieką nauczycieli pod SP 279. 


  Rodzice uczniów klas I - IV, którzy nie mogą zapewnić opieki  swoim dzieciom w dniach 8-11.10. 18 r. zgłaszają wychowawcom potrzebę takiej opieki poprzez e-dziennik Librus lub na adres mailowy szkoły sp279@edu.um.warszawa.pl
  Dzieci należy przyprowadzić na boisko szkoły o godz. 8.00. Wraz z wychowawcami uczniowie udadzą się do placówki wspomagającej naszą szkołę - SP375 przy ul. Abrahama 10. W związku z opieką zastępczą, nie możemy zabezpieczyć wyżywienia dzieciom. Istnieje możliwość zrobienia zakupów w sklepiku szkolnym. Odbiór dzieci z placówki wspomagającej do godziny 17.00.
      
  Wszyscy uczniowie klas 0 – VIII zobowiązani są do zabrania obuwia na zmianę. 
  Zebrania rodzicielskie zaplanowane na 09.10.18 r. nie odbędą się. Spotkania przełożone zostają na 16.10.18 r.


  Dyrektor szkoły
   

  Grafik zajęć dydaktycznych i opiekuńczych w dniach 10-11.10.2018  : grafik_pracy_klas_i_nauczycieli_sroda_czwartek.docx

 •  

  Szanowni Rodzice,
  Dyrektor szkoły informuje, że od dnia 4 października trwają prace dotyczące bezpośredniego podłączenia szkoły do wodociągu miejskiego, z pominięciem Spółdzielni Przyczółek Grochowski.
  Dzięki pomocy, ogromnemu zaangażowaniu i zrozumieniu Dyrektorów ościennych szkół, możliwe było utworzenie planu zajęć edukacyjnych i opiekuńczych. 
  Poniżej zamieszczony plan zajęć dla klas.


  Oddział przedszkolny 0a – zbiórka przed szkołą i przejście pod opieką nauczycieli do SP nr 135 przy ul. Przemyka 5 (dawna Bartosika). Klasa 0a, po skorzystaniu z szatni, przejdzie do sali lekcyjnej znajdującej się obok hali sportowej. Jest możliwość wykupienia obiadu (zupa+ drugie danie+ deser) koszt 5zł. Chętni uczniowie zgłoszą się do nauczyciela. 


  Wszyscy uczniowie klas 0 – VIII zobowiązani są do zabrania obuwia na zmianę. 


  Uczniowie klas VII – VIII spotykają się z nauczycielami przed wejściem do szkół, w których odbywają się zajęcia.
  Uczniowie klas V – VI zbiórka przed szkołą SP279  o godz. 7.50 i przejście pod opieką nauczycieli do poszczególnych szkół. Powrót klas V – VI pod opieką nauczycieli pod SP279.

   

   Rodzice uczniów klas I - IV, którzy nie mogą zapewnić opieki  swoim dzieciom w dniach 8-9.10.2018 r. zgłaszają wychowawcom potrzebę takiej opieki poprzez e-dziennik Librus lub na adres mailowy szkoły sp279@edu.um.warszawa.pl

  Dzieci należy przyprowadzić na boisko szkoły o godz. 8.00. Wraz z wychowawcami uczniowie udadzą się do placówki wspomagającej naszą szkołę - SP375 przy ul. Abrahama 10. W związku z opieką zastępczą, nie możemy zabezpieczyć wyżywienia dzieciom. Istnieje możliwość zrobienia zakupów w sklepiku szkolnym. Odbiór dzieci z placówki wspomagającej do godziny 17.00.

   

                                                                                                                                                                             Dyrektor szkoły

  Grafik_zajęć edukacyjnych.docx

 •  

  Dyrektor szkoły informuje, że uczniowie klas ósmych w dniach 4, 5 i 8 października odbywają zajęcia edukacyjne zgodnie z planem zamieszczonym poniżej: 

  Klasa_8a_i_8b_Siennicka.docx

  Klasa_8c_i_8d_Szczawnicka.docx

  Zajęcia zaczynają się o godzinie 8.00 ( klasa 8a i 8b Zespół Szkół ul. Siennicka 15- róg Grochowskiej i Siennickiej;

  klasa 8c i 8d Zespół Szkół ul. Szczawnicka 1 ) . Zbiórka przed wyznaczoną szkołą godz. 7.55. 

  Jednocześnie przypominamy wszystkim Rodzicom, którzy nie mogą zapewnić opieki  swoim dzieciom w dniach 03.10-8.10.2018 r., aby poprzez e-dziennik Librus lub na adres mailowy szkoły sp279@edu.um.warszawa.pl zgłosili wychowawcom potrzebę takiej opieki. Dzieci należy przyprowadzić na boisko szkoły o godz. 8.00. Wraz z wychowawcami uczniowie udadzą się do placówek wspomagających naszą szkołę. Jednocześnie informuję, że w związku z opieką zastępczą, nie możemy zabezpieczyć wyżywienia dzieciom. Odbiór dzieci z placówek zapewniających opiekę zastępczą do godziny 17.00.

  Wychowawcy klas będą  informować Rodziców, w której placówce przebywają uczniowie poszczególnych klas.

  Oddział przedszkolny 0A będzie przebywał w Szkole Podstawowej nr 397 przy ul. Afrykańskiej 11.

  W dniach  3-8.10. 2018 zbiórka dzieci z oddziału „0a” o godzinie 8.00 na boisku naszej szkoły.

  Trzylatki mają zapewnioną opiekę w Przedszkolu nr 54 przy ul. Bracławskiej 8a.

  Z poważaniem Dyrektor Szkoły

  Zofia Filip

 • Sytuacja w Szkole Podstawowej nr 279 im. Batalionów AK „Gustaw” i „Harnaś” przy ul. Cyrklowej 1 na Gocławiu

  Podczas wakacji w szkole przeprowadzono remont sieci wodno-kanalizacyjnej. Po jego zakończeniu rutynowo sprawdzono stan wody i okazało się, że jest ona zanieczyszczona bakterią kałową. Budynek szkolny zasilany jest z sieci Spółdzielni Mieszkaniowej Przyczółek Grochowski, w związku z tym zlecono badanie stanu wody również w sieci osiedlowej. Tam woda nie jest zanieczyszczona, z czego wniosek, że wyciek do sieci wodociągowej musiał nastąpić na przyłączu do szkoły. Ponieważ najważniejsze dla władz dzielnicy jest zdrowie dzieci, natychmiast zastosowano środki zaradcze i przystąpiono do sprawdzenie źródła przecieku. Poinformowano dzieci, że muszą pić wodę wyłącznie z dystrybutorów, ustawionych na każdym piętrze szkoły. Do czasu otrzymania prawidłowych wyników pobranych próbek wody zamknięto dopływ wody przeznaczonej do mycia rąk. Woda była tylko w toaletach. W tym czasie ustalano przyczynę złego stanu wody.

  Z uwagi na brak możliwości przygotowywania posiłków w kuchni znajdującej się w budynku szkoły, rodzice i dyrekcja placówki podjęli decyzję o zakupieniu obiadów dla chętnych uczniów, przygotowywanych i dostarczanych przez firmę zewnętrzną.

  Zarząd dzielnicy nie ma informacji o zatruciach pokarmowych dzieci ani innych tego typu przypadkach.

  Wyniki badań próbek wody z 27 września br. ujawniły, że stan wody poprawił się, ale była ona nadal zanieczyszczona. W zaistniałej sytuacji utrzymano wcześniej podjęte decyzje. Woda w kranach pozostała zakręcona. Woda do mycia rąk dostępna była dla dzieci w przenośnych umywalkach. Dostępne były chusteczki nawilżane, a nauczyciele i pracownicy pomagali maluchom czyścić nimi ręce. Woda do picia dla dzieci znajdowała się na każdym piętrze. W kuchni szkolnej nadal nie przygotowywano obiadów.

  28.09.18 r. odbyło się trójstronne spotkanie: burmistrza dzielnicy, przedstawicieli Rady Rodziców i dyrektorki szkoły. Podjęto na nim m.in. decyzję, że kuchnie dwóch sąsiednich szkół będą dostarczać dzieciom ze szkoły nr 279 zupę i bułkę w cenie 2 zł za porcję.

  1 października nastąpiła awaria rurociągu poza budynkiem szkoły, na terenie Spółdzielni Przyczółek Grochowski. Prawdopodobnie wodociąg pękł w miejscu potencjalnej wcześniejszej nieszczelności i przecieku kanalizacji do systemu wodnego.

  Sytuacja wymusiła zamknięcie dopływu wody do budynku szkoły. W związku z tym na teren szkoły zostały dostarczone przenośne toalety dla uczniów i pracowników szkoły. Awaria została usunięta najszybciej jak było to możliwe.

  Niestety, 2 października, dzień po usunięciu awarii, nastąpiła kolejna, także poza terenem szkoły. Tym razem odkryto przyczynę zanieczyszczenia – przy przyłączu do sieci rura była kompletnie zarośnięta rdzą. Zdaniem ekspertów to zdecydowało o przeciekach w systemie i doprowadziło do awarii, którą udało się usunąć jeszcze tego samego dnia.

  Niemniej jednak, ze względu na brak możliwości zapewnienia odpowiednich warunków sanitarnych uczniom szkoły, dyrektor szkoły wystąpiła do władz dzielnicy o zamknięcie szkoły. Kierując się przede wszystkim bezpieczeństwem dzieci zdecydowano, że zajęcia dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcze zostały zawieszone do odwołania. Zdaniem specjalistów uczniowie wrócą do szkoły w poniedziałek, 8 października. O terminie wznowienia zajęć lekcyjnych rodzice zostaną powiadomieni na stronach szkoły i dzielnicy.

  Zarząd Dzielnicy postanowił podjąć bardziej zdecydowane działania, zapobiegające w przyszłości podobnym wydarzeniom. W porozumieniu z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji ustalono, że na koszt dzielnicy zostanie wykonane dla szkoły indywidualne przyłącze do przewodu wodociągowego przy ul. Kwarcianej. 

  Informujemy także, że problemy z opieką nad dzieckiem do 8 roku życia spowodowane tego typu nieszczęśliwymi wypadkami reguluje ustawa z dnia 25 czerwca 1999 r. o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa. Jej rozdział 7 „Zasiłek opiekuńczy” w artykule 32. 1. mówi:

  „Zasiłek opiekuńczy przysługuje ubezpieczonemu zwolnionemu od wykonywania pracy z powodu konieczności osobistego sprawowania opieki nad:

  1) dzieckiem w wieku do ukończenia 8 lat w przypadku:

  a) nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, klubu dziecięcego, przedszkola lub szkoły, do których dziecko uczęszcza (...)”.

  Zarząd dzielnicy informuje jednocześnie, że wszystkie dzieci, którymi rodzice nie będą mogli się zająć, znajdą się od jutra pod fachową opieką pedagogiczną w sąsiednich placówkach oraz na terenie instytycji kultury, zarówno Gocławia, jak i całej dzielnicy.

 • Dyrektor szkoły informuje, że ze względu na brak wody podjął decyzję o zawieszeniu zajęć edukacyjnych w dniach 03.10 – 8.10.2018.

  Dyrektor szkoły zwraca się z prośbą  do wszystkich Rodziców, którzy nie mogą zapewnić opieki  swoim dzieciom w dniach 03.10-8.10.2018 r., aby poprzez e-dziennik Librus lub na adres mailowy szkoły sp279@edu.um.warszawa.pl zgłosili wychowawcom potrzebę takiej opieki. Dzieci należy przyprowadzić na boisko szkoły o godz. 8.00. Wraz z wychowawcami uczniowie udadzą się do placówek wspomagających naszą szkołę. Jednocześnie informuję, że w związku z opieką zastępczą, nie możemy zabezpieczyć wyżywienia dzieciom. Odbiór dzieci z placówek zapewniających opiekę zastępczą do godziny 17.00.

  Wychowawcy klas będą  informować Rodziców, w której placówce przebywają uczniowie poszczególnych klas.

  Oddział przedszkolny 0A będzie przebywał w Szkole Podstawowej nr 397 przy ul. Afrykańskiej 11.

  W dniu 3.10.2018 zbiórka dzieci z oddziału „0” o godzinie 8.00 na boisku naszej szkoły.

  Trzylatki mają zapewnioną opiekę w Przedszkolu nr 54 przy ul. Bracławskiej 8a.

  Z poważaniem Dyrektor Szkoły

  Zofia Filip

 •  

  Decyzją Dyrektora szkoła zamknięta w dniu 2.10.2018 roku do odwołania.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Nr 279 im. Batalionów Armii Krajowej "Gustaw" i "Harnaś"
  Szkoła Podstawowa Nr 279
  ul. Cyrklowa 1
  04-044 Warszawa

  REGON:000801384
  NIP: 113-19-22-976
 • 22 810-35-44
  fax: 22 810-35-44

Galeria zdjęć