• 100 urodziny Pana Janusza Wiśniowskiego

• 10 stycznia br. swoje 100. urodziny obchodził Pan Janusz Wiśniowski, kombatant, uczestnik Powstania Warszawskiego,  przedstawiciel Patrona szkoły.

Z tej wyjątkowej okazji wizytę Jubilatowi złożyły Pani Dyrektor szkoły oraz dwie uczennice klasy 8, przekazując, w imieniu całej społeczności szkolnej, okolicznościowy tort z godłem szkoły oraz karty urodzinowe.

Pan Janusz od wielu lat jest serdecznym przyjacielem naszej szkoły. Wielokrotnie był gościem na ważnych szkolnych  uroczystościach. Przy każdej okazji przekazywał uczniom i nauczycielom  ponadczasowe wartości wyniesione z czasów Powstania, pozostawiając u swoich słuchaczy  wspomnienie ciepła, życzliwości i szacunku, jakimi darzy niezmiennie każdego napotkanego człowieka.

Drogiemu Jubilatowi życzymy  długich lat w zdrowiu i atmosferze ludzkiej życzliwości.