• Język polski

• 1. Organizacja konkursu dzielnicowego „Zakazane piosenki” – konkurs piosenki patriotycznej - XI 2019.

2. Przeprowadzenie konkursu szkolnego dla uczniów klas V„Starcie tytanów” - XII 2020.

3. Przeprowadzenie szkolnego konkursu recytatorskiego dla uczniów klas IV-VIII - I   2020.

4. Przeprowadzenie konkursu szkolnego dla uczniów klas IV „Polecam Ci książkę...” - III 2020.

5. Przeprowadzenie szkolnego konkursu ortograficznego dla uczniów klas IV-VII - III 2020.

6. Organizacja konkursu dzielnicowego dla uczniów klas V „Mitologia w komiksie” - V 2020.

7. Przeprowadzenie szkolnego konkursu frazeologicznego dla uczniów klas IV-VII - V 2020.

8. XXII Dzielnicowy Konkurs "Magia Słowa" dla uczniów klas IV-VIII - 25 X 2019.