Konkursy
WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w ogólnopolskim konkursie plastyczno-literackim pod hasłem
„Wiosna wierszem malowana”
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu poniżej w linku:
Ogólnopolski konkurs plastyczny "Pejzaż zimowy"
Ogólnopolski konkurs plastyczny „Lisie sprawy”
Ogólnopolski konkurs ekologiczno - przyrodniczy „Świat w naszych rękach – Grzyby darem lasu”
Ogólnopolski konkurs plastyczny "Ozdoba choinkowa"
Warszawski konkurs plastyczno - techniczny "Anioł Bożonarodzeniowy 2023"
Wyniki Warszawskiego Konkursu Plastyczno-Literackiego
„Kraina dziecięcej wyobraźni inspirowana poezją polskich pisarzy”
Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za udział w konkursie plastyczno-literackim i przygotowaniu pięknych prac. Wszystkie prace były bardzo ładne, kreatywne i pomysłowe oraz wzięły udział w wystawie szkolnej.
Wyróżnieni zostali następujący laureaci:
I kategoria wiekowa:
I miejsce – Zsuzsanna Markolt SP 364
II miejsce – Magdalena Chmielewska SP 298
III miejsce – Helena Wrona SP 185
Wyróżnienie: Gabriela Nowak SP 185
Julia Przybyłowicz SP 185
II kategoria wiekowa:
I miejsce – Oliwia Dobrzyńska SP 364
II miejsce – Alicja Kurek SP 285
III miejsce – Maja Celińska SP 298
Wyróżnienie: Amelia Kowalczyk SP 298
Eliza Skrocka SP 364
Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszych sukcesów!
Po odbiór dyplomów i nagród zapraszamy po 5.02.2024r.
WYSTAWA NADESŁANYCH PRAC
Serdecznie zapraszamy uczniów szkół warszawskich do udziału w konkursie plastyczno-literackim pod hasłem
„Kraina dziecięcej wyobraźni inspirowana poezją polskich pisarzy”
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu poniżej w linku:
DZIELNICOWY KONKURS PLASTYCZNY
"Świat DZIECKA słońcem malowany"
Z przyjemnością informujemy, że konkurs "Świat DZIECKA słońcem malowany" został rozstrzygnięty.
Dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w naszym konkursie. Prace były ciekawe i starannie wykonane.
Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy!
Wyniki konkursu:
kategoria 1
I miejsce: NADIA LUKAN SP 374
II miejsce: ZUZANNA GODLEWSKA SP 185
III miejsce: ROKSOLANA DUTKA SP 279
kategoria 2
I miejsce: ZOFIA RYNIEWICZ SP 374
II miejsce: ALEKSANDRA SALAVARAVA SP 279
III miejsce: HELENA ADAMCZAK SP 279
wyróżnienia:
ALICJA WINIARZ SP 185
MICHEL KHRAMTSOVA SP 279
MAJA GARNIEWSKA SP 185
SOFIIA VECHORYK SP 279
MAJA SZALUŚ SP 185
ALEKSANDRA PRZYBYŚ SP 279
WYSTAWA PRAC KONKURSOWYCH
Warszawski konkurs plastyczny
"Jesteśmy cząstką przyrody"Dzielnicowy konkurs plastyczny
"Najpiękniejszy koszyczek wielkanocny"
Dzielnicowy konkurs plastyczny
"Maszeruje wiosna"
Ogólnopolski konkurs plastyczny
"Kwiaty w szarości"
Ogólnopolski międzyświetlicowy
konkurs plastyczny
"Moje oczy widzą coś pięknego"Dzielnicowy konkurs plastyczny
„Kartka Wielkanocna"
Dzielnicowy konkurs plastyczny
„Spacer po Pradze Południe"
Ogólnopolski konkurs plastyczny
„Śniegiem prószy"
Dzielnicowy konkurs plastyczny
„Koty, kotki i kociaki"
Ogólnopolski konkurs z okazji Światowego Dnia Kota
"KOTY I KOCIAKI"
Dzielnicowy konkurs plastyczny
„Zima widziana oczami dziecka"
Ogólnopolski konkurs ekologiczno - plastyczny
"Świat w naszych rękach - Las domem zwierząt"
Dzielnicowy konkurs plastyczny
„Tradycje bożonarodzeniowe – drzewko choinkowe”
Dzielnicowy konkurs plastyczny
„W krainie św. Mikołaja”
Dzielnicowy konkurs plastyczny
„Warszawa w kolorach jesieni”
Regulamin Dzielnicowego konkursu plastycznego „Warszawa w kolorach jesieni”
Z przyjemnością informujemy, że Dzielnicowy Konkurs Plastyczny „Warszawa w Kolorach Jesieni”
został rozstrzygnięty.
Laureatami zostali:
Kategoria I
I miejsce: Borys Paszko, SP 375.
II miejsce: Ewa Kraszewska, SP 375.
III miejsce: Jakub Boniecki, SP 375.
Wyróżnienie: Gabriela Staniewicz, SP 143.
Kategoria II
I miejsce: Nina Fabianowska, SP 374.
II miejsce: Nikodem Barżykowski, SP 215.
III miejsce: Anastazja Byczek, SP 143.
Wyróżnienie: Anna Sydor, SP 375.
Alicja Korneli, SP 143.
Po odbiór nagród zapraszamy od środy 30.11 do świetlicy na I piętrze.
Szkolny konkurs "KOTWICA POWSTAŃCZA"
Warszawski Konkurs Plastyczny
pt. „Na jagody”.
Dzielnicowy konkurs plastyczny
"Mazurek Dąbrowskiego - Hymn Polski. Znam, śpiewam, ilustruję"
KONKURS PLASTYCZNY "PSIE TROSKI" Pies ze schroniska najlepszym przyjacielem człowieka"
Świetlicowy konkurs plastyczny dla klas II
"Zwierzęta w jesiennym lesie"
W klasach I odbył się świetlicowy konkurs plastyczny
pt. „Moje ulubione zwierzątko”.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i gratulujemy laureatom!
DZIELNICOWY KONKURS PLASTYCZNO - TECHNICZNY
"ZABYTKI STOLIC EUROPEJSKICH"
WARSZAWSKI KONKURS PLASTYCZNY
„PTAKI, KTÓRE ŻYJĄ W POLSCE”
VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„DZIEŁA ALEKSANDRA FREDRY
W MALARSTWIE I RYSUNKU”
XX WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY
„BOHATEROWIE NASZYCH BAJEK”
MĘDZYNARODOWY KONKURS TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ
DZIECI I MŁODZIEŻY
„PIES NAJWIERNIEJSZYM PRZYJACIELEM CZŁOWIEKA”
Ogólnopolski konkurs czytelniczo - plastyczny
"Projekt okładki do ulubionej lektury"
Wyniki Warszawskiego Konkursu Ekologiczno-Plastycznego
„ Wielkanocne eko – cudeńka”
Kategoria klasy I-II
I miejsce - Liliana K. SP 60
II miejsce – Małgorzata K. SP 138
III miejsce – Urszula N. SP 31
Wyróżnienie – Pola P. SP 279
Kategoria klasy III – IV
I miejsce – Natalia P. SP143
II miejsce – Zofia P. SP138
III miejsce – Urszula B. SP 279
Wyróżnienie – Aleksy C. SP 357
Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy, a tym którzy zwyciężyli serdecznie gratulujemy!
Zapraszamy w imieniu świetlicy szkolnej "Chatka Puchatka" do udziału
w Warszawskim Konkursie Ekologiczno-Plastycznym
„Wielkanocne eko-cudeńka”
Regulamin
- Organizator konkursu: świetlica w Szkole Podstawowej nr 279 im. Batalionów Armii Krajowej „Gustaw” i „Harnaś” przy ul. Cyrklowej 1 w Warszawie.
- Cele konkursu:
- zwiększanie poziomu świadomości ekologicznej,
- uwrażliwianie na konieczność dbania o środowisko naturalne,
- rozwijanie kreatywności, wyobraźni i twórczej aktywności uczniów,
- kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez poznawanie różnych form plastycznych.
- Konkurs jest kierowany do uczniów warszawskich szkół podstawowych i obejmuje następujące kategorie wiekowe:
- Kat. I - klasy I – II
- Kat. II - klasy III – IV
- Sposób wykonania:
Techniką dowolną z uwzględnieniem środków recyklingowych. Do każdej pracy należy dołączyć w załącznikach czytelnie wypełnioną kartę zgłoszenia oraz oświadczenia.
- Termin zgłoszenia: do 8.04.2022 r.
- Warunki udziału:
- prace konkursowe muszą być wykonane przez dziecko indywidualnie i samodzielnie,
- jeden uczestnik konkursu może być autorem tylko jednej pracy (prace zbiorowe nie będą dopuszczone do konkursu),
- każda praca konkursowa w formie 3 zdjęć (każde zdjęcie nie może przekraczać 5MB) w ujęciu różnych perspektyw (przód, bok, góra) powinna być przesłana
w osobnej wiadomości z dopiskiem w temacie: „Wielkanocne eko-cudeńka”,
- wiadomość musi zawierać informacje dotyczące autora pracy;
- Imię i nazwisko autora,
- Wiek autora,
- Adres placówki,
- Telefon/e-mail placówki,
- Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego
oraz załączniki ze zdjęciem pracy konkursowej (3zdjęcia+oświadczenia) zapisane według wzoru: szkoła_klasa_imię_nazwisko. - pracę konkursową należy przesłać na podany poniżej adres e-mailowy:
- I kategoria (klasy I-II): ichyczewska@sp279.waw.pl
- II kategoria (klasy III-IV): mkowalczyk@sp279.waw.pl
- maksymalna ilość prac biorących udział w konkursie z jednej placówki - 10 sztuk
- uczestnicy konkursu mogą zgłaszać jedynie prace konkursowe, które do tej pory nie były nagradzane lub publikowane w ramach innego konkursu.
- Kryteria oceny:
- wykorzystanie środków recyklingowych,
- samodzielność wykonania pracy,
- estetyka wykonania pracy,
- zgodność z tematem konkursu,
- kreatywne podejście do tematu konkursu.
- Komisja konkursowa:
Oceny prac dokona komisja konkursowa wybrana spośród pracowników Szkoły Podstawowej nr 279.
- Nagrody:
Autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe,
które zostaną wysłane po 20.04.2022 r.
- Uwagi końcowe:
- Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnego publikowania i reprodukowania prac konkursowych.
- Prace konkursowe przechodzą na własność Organizatora.
- Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników i ich nauczycieli prowadzących niezbędnych do organizacji konkursu.
- Informacja o wynikach konkursu zostanie umieszczona na stronie internetowej organizatora: Szkoła Podstawowa nr 279 w zakładce „Świetlica” w dniu 12.04.2022 r.
Koordynatorzy konkursu:Izabela Chyczewska
Marta Kowalczyk
Wiktoria Skubisz
Wojewódzki Konkurs Plastyczny
"Nasi mniejsi Bracia - gatunki chronione"
\
DZIELNICOWY KONKURS PLASTYCZNY
„MARIA KONOPNICKA - UCZY, BAWI, INSPIRUJE.”
Ogólnopolski Konkurs im. Ireny Kwinto "Życie jest bajką"
Podwodny bajkowy świat
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Portret Marii Grzegorzeskiej"
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„ZACZAROWANY ŚWIAT BAŚNI H.CH. ANDERSENA.”
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "ANIOŁ XXI WIEKU"
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Moje spotkanie z folklorem"
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"Dla mojej Babci, dla mojego Dziadka"
Wyniki świetlicowego konkursu plastycznego "Malowanie tu i teraz" dla klas pierwszych
I miejsce Natalia K. kl. 1D
Pola G. kl. 1A
II miejsce Iga R. kl. 1D
Pola E. kl. 1C
III miejsce Mikołaj P. kl. 1D
Ignacy G. kl. 1A
Wszystkim laureatom konkursu serdecznie gratulujemy!
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "NIEBO - SPOTKANIE Z ZORZĄ POLARNĄ"
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"Magiczne Święta Bożego Narodzenia"
Dzielnicowy Konkurs Plastyczny
"Eko ozdoby"
Dzielnicowy Konkurs Plastyczny"Barwy polskiej jesieni"
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Bombka Bożonarodzeniowa"
Z przyjemnością informujemy, że Dzielnicowy Konkurs Plastyczny
„A CZY WIESZ, JAK WYGLĄDA JEŻ?” został rozstrzygnięty.
Laureatami zostali:
KLASY I
I miejsce: Dominika Słońska SP 375
II miejsce: Aleksandra Zielińska SP 375
III miejsce: Wiktoria Fotyma SP 185
Wyróżnienie: Julian Skorupski SP 255
KLASY II
I miejsce: Hanna Pacha SP 373
II miejsce: Julia Gac SP 375
III miejsce: Tymon Stańczykowski SP 255
Wyróżnienie: Marta Muszyńska SP 375
KLASY III
I miejsce: Sonia Lenartowicz SP 185
II miejsce: Lena Szewczyk SP 215
III miejsce: Justyna Zdanowicz SP 375
Wyróżnienie: Michał Poprawa SP 279
Nagrody można odbierać od dn. 22.11.2021 przy stoliku u osób pełniących dyżur na parterze szkoły.
Ogólnopolski konkurs plastyczny "Bajki ubiegłego wieku"
Ogólnopolski konkurs plastyczny "Anioły"
Dzielnicowy konkurs plastyczny "Jesień w moim mieśie"
Dzielnicowy konkurs plastyczno - ekologiczny
"W tajemniczym świecie przyrody - Tajemnice Wielkiego Lasu"
Dzielnicowy konkurs plastyczny "Jesienny liść. Witraż"
Konkurs on-line "HALO, TU TUWIM"
Ogólnopolski konkurs plastyczny "Kwiaty póżnego lata i jesieni"
Warszawski konkurs plastyczny "Nigdy więcej wojny"
REGULAMIN
DZIELNICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGODLA ŚWIETLIC SZKOLNYCH
„A CZY WIESZ, JAK WYGLĄDA JEŻ?”
Organizator konkursu: świetlica w Szkole Podstawowej nr 279 im. Batalionów Armii Krajowej „Gustaw” I „Harnaś” w Warszawie”, ul. Cyrklowa 1
Cele konkursu:
- rozwijanie kreatywności, wyobraźni i twórczej aktywności uczniów,
- rozwijanie wśród dzieci wrażliwości na piękno przyrody,
- poszerzanie wiedzy na temat rodzimych zwierząt podlegających ochronie gatunkowej,
- krzewienie współpracy i zdrowej rywalizacji,
- umożliwienie twórczej konfrontacji i wymiany pomysłów w pracy artystycznej.
Uczestnicy:
- konkurs organizowany jest dla dzieci uczęszczających do świetlic działających w szkołach na terenie dzielnicy Praga Południe,
- zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej jeżaw jego naturalnym środowisku,
- konkurs zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych:
- uczniowie klas I
- uczniowie klas II
- uczniowie klas III.
Technika wykonania pracy:
rysunek – ołówek, kredki ołówkowe, pastele suche lub tłuste, węgiel,
malarstwo – plakatówka, akryl, akwarela, olej, tempera, gwasze, collage.
Format pracy:
- A3
- Praca płaska
Warunki udziału:
- Zadanie konkursowe polega na samodzielnym wykonaniu przez dziecko tematycznej pracy plastycznej podczas pobytu w świetlicy,
- jeden uczestnik konkursu może być autorem tylko jednej pracy (prace zbiorowe nie będą dopuszczone do konkursu),
- każda praca konkursowa w formie zdjęcia (w rozmiarze nie przekraczającym 1000px) powinna być przesłana w osobnej wiadomości z dopiskiem w temacie: „A czy wiesz, jak wygląda jeż?”,
- wiadomość musi zawierać informacje dotyczące autora pracy;
- Imię i nazwisko autora,
- Wiek autora,
- Adres placówki,
- Telefon/e-mail placówki,
- Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego
oraz załącznik ze zdjęciem pracy konkursowej. - pracę konkursową należy przesłać na podany poniżej adres e-mailowy:
- prace konkursowe uczniów z klas I: bkowalik@sp279.waw.pl
- prace konkursowe uczniów z klas II: akasprzyk@sp279.waw.pl
- prace konkursowe uczniów z klas III: nkostrubska@sp279.waw.pl - maksymalna ilość prac biorących udział w konkursie z jednej placówki - 6 sztuk,
- uczestnicy konkursu mogą zgłaszać jedynie prace konkursowe, które do tej pory nie były nagradzane lub publikowane w ramach innego konkursu.
Kryteria oceny:
- samodzielność wykonania pracy,
- estetyka wykonania pracy,
- zgodność z tematem konkursu,
- kreatywne podejście do tematu konkursu.
Termin:
Pracę konkursową (zdjęcie) należy przesłać do 29 października 2021r.
Komisja konkursowa:
Oceny prac dokona komisja konkursowa wybrana spośród pracowników Szkoły Podstawowej nr 279.
Nagrody:
Autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe, które będzie można odebrać u Organizatora konkursu od dn. 22 listopada 2021r.
Uwagi końcowe:
- Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnego publikowania i reprodukowania prac konkursowych.
- Prace konkursowe przechodzą na własność Organizatora.
- Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników i ich nauczycieli prowadzących niezbędnych do organizacji konkursu.
- Informacja o wynikach konkursu zostanie umieszczona na stronie internetowej organizatora: Szkoła Podstawowa nr 279 w zakładce „Świetlica” w dniu 10 listopada 2021r.
Koordynatorzy konkursu:Bożena Kowalik
Nela Kostrubska
Anna Kasprzyk
Ogólnopolski konkurs plastyczny
"Prawa dziecka oczami dzieci"
Ogólnopolski konkurs plastyczny "Pocztówka z wakacji" 2021
Alicja W. kl. 1a Amelia Sz. kl. 1a
Jagoda O. kl. 1a Pola G. kl. 1a
Łucja S. kl. 1a
ŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY KL. III
"MOJA RODZINA NA WESOŁO"
Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
„Mieszkańcy Stumilowego Lasu – Kubuś Puchatek
i Przyjaciele”
Zgodnie z planem 28 maja
rozstrzygnięcie konkursu się odbyło
i powiemy szczerze: - Łatwe to nie było!
Uff! Dokładnie 750 prac!!!
Policzyć łatwiej a trudniej wybrać
- stwierdzili wszyscy nauczyciele .
Stąd Komisja Konkursowa pracy miała wiele.
Z pewnością już na to czekacie,
zatem za chwilę wyniki poznacie!
Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy,
a tym którzy zwyciężyli serdecznie gratulujemy!!!
KATEGORIA I
1 miejsce:
Maja Kolawa Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie
2 miejsce:
Wojciech Kowalski Szkoła Podstawowa nr 42 z Warszawy
Przemysław Klusek Szkoła Podstawowa nr 247 z Warszawy
3 miejsce:
Hubert Jajko Szkoła Podstawowa nr 3 (Świetlica) z Tarnobrzega
Aron Suchecki Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Nędzy
wyróżnienia:
Jakub Kapuściński Zespół Szkół w Boniewie
Kamila Sikorska Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie
Nina Kondratowicz Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dźwirzynie
Kacper Osiński Szkoła Podstawowa im. J. Twardowskiego w Szkotowie
Nagroda Specjalna:
Filip Jaworski Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie
KATEGORIA II
1 miejsce:
Gabriela Łoza Osiedlowy Dom Kultury „Okrąglak” w Zamościu
2 miejsce:
Zuzanna Kobylarz Młodzieżowy dom Kultury w Zamościu
Maja Pociejewska Szkoła Podstawowa nr 212 w Warszawie
3 miejsce:
Nadia Kowal Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Woli Małej
Liliana Gola Szkoła Podstawowa nr 50 w Warszawie
wyróżnienie:
Paulina Wojtanek Szkoła Ginących Zawodów przy Bukowiańskim Centrum Kultury „DomLudowy” w Bukowinie Tatrzańskiej
Monika Dynowska Stowarzyszenie Wyobraźni w Zamościu
Zuzanna Cichoń Młodzieżowy Dom Kultury w Tychach
Laura Nawrocka Szkoła Podstawowa w Bestwinie
Zapraszamy do obejrzenia wystawy wszystkich nadesłanych prac na Facebooku naszej szkoły.
PRACE LAUREATÓW
kategoria I
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
wyróżnienia
Nagroda Specjalna
kategoria 2
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
wyróżnienia
DZIELNICOWY KONKURS PLASTYCZNY
"Zaczarowany świat baśni Hansa Christiana Andersena"
INSPIRACJE - XI MIĘDZYNARODOWY
KONKURS PLASTYCZNY
"Przyroda w kolorach - kwiaty"
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"Ilustracja do dowolnego wiersza dla dzieci"
XVII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
MÓJ BRZECHWA
prace uczniów klas III
Mazowiecki konkurs plastyczny na Kartkę Wielkanocną
Warszawski konkurs na postać - robota
z materiałów recyklingowych
pt.: „Człowiek pospieszny ery posamochodowej”
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
"Mieszkańcy Stumilowego Lasu-
Kubuś Puchatek i Przyjaciele"
Regulamin_Ogolnopolskiego_Konkursu_Plastycznego_Mieszkancy_Stumilowego_Lasu_10.03.21.pdf
Ogólnopolski konkurs plastyczny
"Bajki robotów"
Ilustracja nawiązująca do wydarzeń z "Bajki o królu Murdasie" Stanisława Lema
Dzielnicowy konkurs plastyczny
Moje szczęśliwe dzieciństwo
- "Moja ulubiona zabawka"
- "W co się bawić?"
prace uczniów klas II
Ogólnopolski konkurs plastyczny
" Zaczarowany świat baśni Hansa Christiana Andersena "
Ogólnopolski konkurs plastyczny
" MOJA ULUBIONA ZABAWKA"
Prace klas I
Ogólnopolski konkurs plastyczny
"NAJBARDZIEJ PUCHATY MIŚ POLARNY"
Ogólnopolski konkurs plastyczny
"WIOSNA MŁODYCH TALENTÓW"
prace uczniów klas III
praca uczennicy klasy I
Ogólnopolski konkurs plastyczny
,,Portret rodzinny - portret bliskiej mi osoby"
prace uczniów z klas I
Warszawski konkurs plastyczny
,,Jestem Europejczykiem, dbam o zdrowie"
prace uczniów z klas I
Gratulujemy Aleksandrze z klasy II-D
wygranej w konkursie plastycznym pt:"Dzikie zwierzęta"
oraz nagrody - wyjątkowego notesu z umieszczoną pracą.
Ogólnopolski konkurs plastyczny "Rzeka - dziedzictwo natury, kultury i tradycji"
WISŁA
Ogólnopolski konkurs plastyczny
"Najpiękniejsza kartka Bożonarodzeniowa"
Laureat konkursu:
III miejsce
Paweł K. z kl. III B
Ogólnopolski konkurs plastyczny
"Dobra kultury UNESCO - Architektura w Polsce"
Stare Miasto w Krakowie
Ogólnopolski konkurs plastyczny
"Odbicie duszy, zwierciadło serca -
baśniowy portret w ramie zamknięty"
XIV Dzielnicowy Konkurs Plastyczno - Ekologiczny
W TAJEMNICZYM ŚWIECI PRZYRODY:
EKO-ŚWIADOMI, EKO-AKTYWNI
Laureaci konkursu:
I miejsce
Ignacy P., kl. I-A, Hanna P., kl.III-D, Klaudia F., kl.III-D, Anna P., kl.III-B.
II miejsce
Helena kl. II-A, Zuzanna kl. II-D,
III miejsce
Urszula kl.II-D, Palina H. kl. II-A
Wyróżnienia:
Danusia kl. II-C, Alicja I. kl.III- B
Międzyszkolny konkurs plastyczny:
DARY JESIENI
Laureaci konkursu:
I miejsce
Urszula kl. II-D, Michalina Sz. kl.III-A
II miejsce
Laura N. kl. I-A, Karina klasa II-D, Karolina P. kl.III-B
III miejsce
Aleksandra P. kl. I-B
Wyróżnienie
Łucja P. I-C
I Warszawski konkurs historyczno-techniczny:
PAMIĘTAJMY O BOHATERACH
Konkurs plastyczny na kolaż:
CHROŃMY ZWIERZĘTA W WARSZAWIE
Dzielnicowy konkurs plastyczno-literacki:
ZŁOTA POLSKA JESIEŃ
Ogólnopolski konkurs plastyczny
CZEKOLADKI DLA SĄSIADKI
Laureaci konkursu: II miejsce Julia kl. II-D, III miejsce Alicja, kl II-C
Warszawski konkurs plastyczny
OBRAZ MOJEJ WARSZAWY
WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020!
Uwaga!!!
Nasz konkurs
pt.: "Pisanki, kraszanki - skarby wielkanocne"
został rozstrzygnięty.
Oto wyróżnione prace:
#Puchatkowicz w domu
KONKURS PLASTYCZNY POD HASŁEM:
„Jak spędzam w domu czas z moją rodziną?”Cele konkursu:
- Pobudzanie aktywności twórczej wśród dzieci;
- Rozwijanie wyobraźni i kreatywności dziecięcej;
- Wzmacnianie więzi i relacji rodzinnych.
Warunki uczestnictwa w konkursie:
1. Puchatkowicze klas I – IV wykonują pracę plastyczną w formie: albumu rysunkowego, gazetki, komiksu, plakatu – technika dowolna (kredki, farby, wyklejanka), format pracy dowolny
A MOŻE MASZ WŁASNY POMYSŁ…?
2. Prace przekazane na konkurs muszą być wykonane samodzielnie przez dziecko pod opieką rodzica.
3. Każda praca powinna być opatrzona metryczką: imię i nazwisko ucznia, klasa
4. Prace konkursowe przekazujemy wychowawcom świetlicy po powrocie do szkoły.
5. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na podstronie świetlicy.
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU WSZYSTKICH PUCHATKOWICZÓW!
CZEKAJĄ ATRAKCYJNE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA
WYCHOWAWCY ŚWIETLICY
„Chatka Puchatka”
"PLAMA" konkurs plastyczny w klasach IV
"SOWY WŚRÓD NAS"
Konkurs plastyczny
V ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny
"Piórem i pędzlem... Chwilo trwaj"
prace uczniów klas IV
WARSZAWSKI KONKURS PLASTYCZNY
”PISANKI, KRASZANKI-
SKARBY WIELKANOCNE”
WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY
PT. „ PODRÓŻ MAŁEGO WINCENTEGO”
Ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży
pt. "Kredki, farby- jak kto czuje, niech przyrodę namaluje"
Ogólnopolski konkurs plastyczny
"Inne spojrzenie" - "Ja w świecie barw"
Prace plastyczne na konkurs:
"112 - numer, który ratuje życie!"
Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki
konkursu plastycznego
"NAJPIĘKNIEJSZA BOMBKA BOŻONARODZENIOWA".I miejsce:
Małgorzata Miszczak
Nguyen Van Khanh
Helena Polak
II miejsce:
Sonia Krajewska
Wiktoria Brzozowska
Mustafa Almaki
III miejsce:
Krzysztof Serwatka
Bartosz Białas
Karina Szymańska
Wyróżnienia:
Stefan Żółtkowski
Zofia Bartoszewska
Lena Markowska
Ita Caspaeri-Dąbska
Weronika Mazur
Michał Poprawa
Milena Zielińska
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!
Nagrody można odbierać od 17.12.2019 w godz. 7.00-17.30 w świetlicy "Chatka Puchatka".
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
"OZDOBA CHOINKOWA"
XV DZIELNICOWY KONKURS ORIGAMI
"Z PAPIEREM WŚRÓD ZWIERZĄT"
"POLSKA - MOJA OJCZYZNA"
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"ANIOŁY"
KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH
W KLASACH II
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
"WARSZAWA W SMOGU STOP SMOG"
ŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY W KL.II
"KOCHAMY NASZĄ OJCZYZNĘ"
WARSZAWSKI KONKURS PLASTYCZNY
"NAJPIĘKNIEJSZA BOMBKA BOŻONARODZENIOWA"
REGULAMIN_KONKURSU_BOMBKA_BOZONARODZENIOWA.docx
Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki
konkursu plastyczno-technicznego
"Jesienne inspiracje".
W kategorii klas I-II nagrodzeni zostali:
I miejsce
Michał Poprawa SP 279
II miejsce
Hanna Jurgielewicz SP 185
III miejsce
Martyna Góźdź SP 279
Liliana Wujek SP 185
W kategorii klas III-IV:
I miejsce
Anna Niemierska SP 185
Magdalena Klepka SP 185
Róża Abramowska SP 185
II miejsce
Valeria Hordeliuk SP 279Gratulujemy!
Po odbiór pamiątkowych dyplomów oraz nagród zapraszamy
od 18 listopada 2019r.
do Świetlicy Szkoły Podstawowej nr 279.
Dzielnicowy konkurs plastyczny
"Plakat promujący polskie jabłka"
Konkurs plastyczny w klasach IV
"Moda nie tylko na jesień. Jesteśmy kreatywni"
XIII Dzielnicowy Konkurs plastyczno-ekologiczny
" W tajemniczym świecie przyrody:
szkiełko i oko-podpatrywanie cudów natury"
Prace konkursowe klas III
Międzyszkolny konkurs plastyczny
"Cztery pory roku"
organizator Sp 143 w Warszawie
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży
,,Pod Kolorowym Parasolem Jesieni”
Organizator: Rzeszowski Dom Kultury
Załącznik - Jesienne_inspiracje.pdf
DZIELNICOWY KONKURS PLASTYCZNY
"KLIMAT-TO NASZA SPRAWA"
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"KOLOROWY ŚWIAT POLSKICH BAJEK I BAŚNI"
Prace konkursowe KLAS I i II
Prace konkursowe KLAS III
"Jak nie kochać tej jesieni."
Jesienna wystawa prac uczniów klas IV połączona z konkursem plastycznym "Jabłko-smak jesieni."
Świetlicowy konkurs plastyczny
"MOJE ULUBIONE ZWIERZĄTKO"
Świetlicowy konkurs plastyczny
"JESIEŃ W WARSZAWIE"
prace plastyczne klas II
prace plastyczne klas III
WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019!
Konkurs plastyczny
"Czy wilk się najeża, gdy spotka nietoperza?"
WARSZAWSKI KONKURS PLASTYCZNY
"BOHATEROWIE NASZYCH BAJEK"
DZIELNICOWY KONKURS PLASTYCZNY
"WARSZAWA WIOSNĄ"
II miejsce - Lena Gołub-Stępniewska
III miejsce - Natalia Mazurek
Wyniki dzielnicowego konkursu
plastyczno-technicznego
"Wiosenny bukiet kwiatów"
Z przyjemnością informujemy, że konkurs „Wiosenny bukiet kwiatów” został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie.
Jury wyróżniło najciekawsze prace.
Oto lista osób nagrodzonych w konkursie:
I miejsce
- Marcelina Myczkowska KL.I, SP 374
II miejsce
- KAROLINA MARANDA KL. I, SP 215
III miejsce
- ZOFIA PURTAK KL.I, SP 246
Wyróżnienie:
- LENA ROZIŃSKA KL. I, SP 215
- MILENA NAMOJLIK KL.I, SP 246
WSZYSTKICH LAUREATÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY PO ODBIÓR DYPLOMÓW I NAGRÓD OD PONIEDZIAŁKU 13.05.2019 W godz. 8.00-17.30 W ŚWIETLICY SZKOLNEJ
ORGANIZATORZY KONKURSU
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"KWIATKI NA DZIEŃ MATKI"
Wyróżnienie - Laura Dziankowska
I MIEJSCE
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM "GINĄCE ZAWODY"
ZDOBYŁA ALEKSANDRA DŁUGIŃSKA
GRATULUJEMY!!!
DZIELNICOWY KONKURS PLASTYCZNY
"MIASTA POLSKIE W LEGENDACH"
I miejsce- Karolina Cieciera, Barbara Węgrzyn, Maria Motel
WARSZAWSKI KONKURS PLASTYCZNY
"MARTWA NATURA Z PTAKAMI"
DZIELNICOWY KONKURS PLASTYCZNY
"WIOSNA, ACH TO TY..."
KOCHAM POLSKĘ
IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
DZIELNICOWY KONKURS ORIGAMI
"ZWIERZĘTA W ZOO"
DZIELNICOWY KONKURS PLASTYSTYCZNY
"NAJPIĘKNIĘJSZA PALMA WIELKANOCNA"
"SERCEM MALOWANE"
KONKURS NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
"ŻYCIE NA WYMARZONEJ PLANECIE"
DZIELNICOWY KONKURS PLASTYCZNY
"OBRAZ WSPÓŁCZESNEJ WARSZAWY"
WARSZAWSKI KONKURS PLASTYCZNY
"ZACZAROWANE OGRODY JANA MARCINA SZANCERA"
WARSZAWSKI KONKURS PLASTYCZNY
"MÓJ POLSKI BOHATER OLIMPIJSKI W 100-LECIE POLSKIEGO OLIMPIZMU"
NASZE PRACE NA DZIELNICOWY KONKURS PLASTYCZNY PT,: "MASKI, WIANKI, KAPELUSZE, W KARNAWALE BŁYSZCZEĆ MUSZĘ".
Konkurs plastyczny "Zimowe ksiązeczki"
DZIELNICOWY KONKURS PLASTYCZNO-EKOLOGICZNY
"SMOG - ZAGROŻENIE NASZYCH CZASÓW"
MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY
''INNE SPOJRZENIE"
O TEMACIE PRZEWODNIM:"CO NAM W DUSZY GRA?" -
PALETA UCZUĆ I EMOCJI
"RYBY NA NIBY"-
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"MAGICZNY ANIOŁ" -
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"BOŻONARODZENIOWY ANIOŁ" -
ŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY
KL. III
GRATULUJEMY LAUREATOM KONKURSU!
Wyniki dzielnicowego konkursu
plastyczno-technicznego
"BOŻONARODZENIOWA OZDOBA STOŁU"
Z przyjemnością informujemy, że konkurs „Bożonarodzeniowa ozdoba stołu” został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Jury wyróżniło najciekawsze prace.
Oto lista osób nagrodzonych w konkursie:
I miejsce
- KAROLINA MARANDA KL.I, SP 215
- KALINA REPEĆ KL.I, SP 375
II miejsce
- KAROLINA CELUCH KL. I, SP 375
- IKER MERILLO, KL.III, SP 120
III miejsce
- BARBARA BŁOŃSKA KL. I, SP 185
- GABRIELA CIEŚLŃSKA KL I, SP 375
Wyróżnienie:
- HANNA WACHOWICZ KL. I, SP 375
- KAROLINA WACHOWICZ KL.II, SP 375
WSZYSTKICH LAUREATÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY PO ODBIÓR DYPLOMÓW I NAGRÓD OD PONIEDZIAŁKU 17.12.2018 W godz. 8.00-17.30 W ŚWIETLICY SZKOLNEJ
ORGANIZATORZY KONKURSU
Dzielnicowy Konkurs Plastyczny
"Bożonarodzeniowa ozdoba świąteczna"
Warszawski Konkurs Plastyczny"Bombka bożonarodzeniowa"
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"Dla mojej babci, dla mojego dziadka".
Edycja Krakowska.
Ogólnopolski konkurs "W obronie orła. Portrety zagrożonych gatunków zwierząt na 100-lecie Niepodległości Polski".
Świetlicowy konkurs plastyczny klas I
"Kubuś Puchatek i Przyjaciele"
Prace dzieci klas I i III na Dzielnicowy Konkurs Plastyczno-Przyrodniczy
"W tajemniczym świecie przyrody. Zwierzęca rodzinka".
Ogólnoszkolny konkurs plastyczny pt.: "Jesienny spacer".
Prace uczniów klas I, III.
PRACE NA DZIELNICOWY KONKURS PLASTYCZNY
"WIOSENNY PEJZAŻ"
Nagrody w konkursie zdobyły:
I miejsce: Gabriela Kutyła kl. I, Wiktoria Swoch kl. II, Patrycja Cienki kl.III
II miejsce: Aleksandra Pawłowska kl.I, Barbara Węgrzyn kl.II, Barbara Kłosowska kl.III
III miejsce: Magdalena Rowicka kl.I, Ewa Sroczyńska kl.II, Alicja Pabisz kl.III
Wyróżnienia: Hanna Ulcyfer kl.I, Emilia Brodzik kl.II, Lena Bederska kl.II, Milena Michalik kl.II, Karolina Stachelek kl.III, Joanna Szymczak kl.III
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!
PRACE NA OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA"
LAUREATKI KONKURSU:
BASIA W. I HANIA S. Z KL.II
Prace plastyczne wykonane na Międzyświetlicowy Konkurs Origami
"WIOSENNE KWIATY"
WIELKI TURNIEJ SZACHOWY W KL. IV:
I MIEJSCE FILIP PŁOTICA
II MIEJSCE WOJTEK PIETRZAK
III MIEJSCE BASTIAN KNOBER ŻEBROWSKI
IV MIEJSCE KACPER WASZCZYK
SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!!!
LAUREATKA DZIELNICOWEGO KONKURSU
POETYCKIEJ TWÓRCZOŚCI WŁASNEJ
"100 LAT NIEPODLEGŁEJ"
Marzenia dziadka
O Polsce wolnej i niepodległej zawsze marzył mój dziadek.
A miłość do Ojczyzny pozostawił mi jako swój spadek.
Walczył dzielnie w szeregach Solidarności,
bym mogła cieszyć się z tej wolności.
W święto Niepodległości obchodził swoje urodziny,
co było powodem dumy dla całej rodziny.
Snuł opowieści o Legionach Piłsudskiego,
rozbudzając moją dziecinną ciekawość, co to takiego.
Dziadek już w niebie z Marszałkiem ucztuje i cieszy się,
gdy w szkole piątki otrzymuję.
Aleksandra Górniak, kl.II-A
DZIELNICOWY KONKURS
"W ŚWIAT FANTAZJI MOŻESZ UCIEC
TWORZĄC KOLOROWY BUKIET"
WARSZAWSKI KONKURS PLASTYCZNY
"KOMINIARZ STRAŻNIKIEM BEZPIECZEŃSTWA TWOJEGO DOMU"
LAUREATKI KONKURSU: ANNA J., HANNA S. Z KL.II.
GRATULUJEMY!!!
PRACE NA DZIELNICOWY KONKURS
"UNICEF DZIECIOM"
Nasze prace zdobyły 1i 2 miejsca. Gratulujemy laureatkom!
NASI LAUREACI KONKURSU
"NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA WIELKANOCNA"
KONKURS PLASTYCZNY "ŚWIAT W 2038 ROKU".
Wyróznienie w konkursie zdobyła Oryna Kremenna. Gratulacje!
PRACE NA KONKURSY WIELKANOCNE.
I miejsce - Zofia Niedbałka, kl.II, Eliza Negowska kl.IV., Lidia Mioduszewska, kl.IV.
II miejsce - Maja Tasak, kl. IV, Sandra Bohenek, kl.III
Wyróżnienie: Kamil Odrowąż kl.II, Jagoda Kulaszyński kl.II, Wiktoria Wasiak kl.III
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"PANI WIOSNA- MODNA PANI-PROJEKT SUKNI PANI WIOSNY"(kl.II)
Laura Dziankowska została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Wiosna- Modna Pani- Projekt sukni Pani Wiosny". Gratulujemy!
PRACE PLASTYCZNE NA KONKURS
"ORZEŁ BIAŁY-NASZA DUMA".
Prace na konkurs plastyczny pt. „Jesienny pejzaż wsi. Ochrona ekspozycji przyrodniczej w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu”.
W KLASACH IV ODBYŁ SIĘ KONKURS RECYTATORSKI
pt.: "WIERSZE PATRIOTYCZNE".
LAUREACI KONKURSU:
I. Emilia Łapińska
II. Maja Tasak,Natalia Baumgarten
III. Milena Kmiecik, Eliza Niegowska
Wyróżnienia otrzymali:
Matylda Cienkowska
Piotr Borowy
Małgorzata Korgol
Roch Roman
NASZE PRACE KONKURSOWE.
BOMBKI WYKONANE NA KONKURS DZIELNICOWY PRZEZ UCZNIÓW Z NASZEJ ŚWIETLICY.
KONKURS PLASTYCZNY
"MÓJ ULUBIONY BOHATER Z KRESKÓWKI".
DZIELNICOWY KONKURS PLASTYCZNY
"ZIMOWY PEJZAŻ".
I miejsce - Adam Prokosiński, kl. I
I miejsce - Kamil Odrowąż, kl. II.
I miejsce - Oryna Kremenna kl. II
I miejsce - Mateusz Salomończyk, kl. III.
II miejsce - Aleksandra Górniak, kl. II.
II miejsce- Amelia Czarnocka kl. III
WARSZAWSKI KONKURS WOŚP
pt."KOSMICZNY SZPITAL".(kl.II)
I miejsce - Karolina Cieciera
III miejsce - Natalia Mazurek
Wykaz planowanych konkursów świetlicowych w roku szkolnym 2018/2019