Z okazji 29 Akcji Sprzątania Świata serdecznie zapraszamy
do wzięcia udziału w szkolnym konkursie
plastyczno - ekologicznym:
”NIE WYRZUCAJ - WYKORZYSTAJ”
Cele konkursu:
- wtórne wykorzystanie odpadów,
- zwiększenie poziomu świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży,
- propagowanie zasad właściwej segregacji śmieci,
- upowszechnianie inicjatyw twórczych oraz rozwijanie zdolności manualnych uczniów,
- zachęcanie do kreatywnego spędzania czasu wolnego.
Regulamin konkursu:
- Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 279,
- Zadaniem konkursowym jest przygotowanie (dowolną techniką) pracy plastyczno-technicznej z niepotrzebnych materiałów - odpadów (np. plastikowe butelki, nakrętki, papier, tektura, rolki, sznurek, plastikowe opakowania po produktach, folia, szklana butelka lub słoik),
- Wykonany przedmiot powinien mieć konkretne zastosowanie,
-Tematyka pracy jest dowolna i zależy od pomysłowości i kreatywności,
-Każdy uczestnik może przygotować tylko jedną pracę.
- Uczniowie klas I-III podpisane prace dostarczają do Pani Katarzyny Hałyno lub Pani Agnieszki Sędzielskiej do dnia 30 września.
- Uczniowie klas IV-VIII podpisane prace (z krótką informacją o zastosowaniu powstałego przedmiotu) dostarczają do Pani Aleksandry Matysik lub Pani Iwony Skiby- Kołodziejczyk do dnia 30 września.
- Oceniana będzie oryginalność, pomysłowość i estetyka.
- Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody niespodzianki na zakończenie półrocza.
- Po rozstrzygnięciu konkursu z prac konkursowych zostanie utworzona wystawa .
ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE, ŻYCZYMY DOBREJ ZABAWY I CIEKAWYCH POMYSŁÓW!
Opiekunki Samorządu Uczniowskiego:
Aleksandra Matysik,
Katarzyna Hałyno,
Agnieszka Sędzielska,
Iwona Skiba-Kołodziejczyk.