• Placówka rozwijająca talenty.

• Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Matematyczny” odbył się w naszej szkole 20 kwietnia 2023r.

Konkurs przeprowadzony był w klasach 2 – 8, udział w nim wzięło 28 osób. Każdy z testów składał się z 21 pytań jednokrotnego wyboru.

Wśród uczestników zostało wyróżnionych 11 laureatów.

Dzięki zaangażowaniu uczniów otrzymaliśmy Certyfikat placówki rozwijającej talenty.

• V edycja Konkursu Zoologicznego IRBIS

• 15 czerwca na terenie Miejskiego Ogrodu Zoologicznego odbyła się gala podsumowująca V edycję Konkursu Zoologicznego IRBIS. Jury konkursu wyłoniło 3 równorzędne nagrody i 3 wyróżnienia. Wśród  wyróżnionych był uczeń naszej szkoły Jakub Szymczak. Zaproszeni na galę goście mieli okazję obejrzeć najlepsze prace w obecności znakomitych osobowości.

Gratulujemy Kubie i życzymy dalszych sukcesów.

• IX TURNIEJ FINAŁOWY 2023 w szachach.

• Nasza wspaniała drużyna z klas 2 brała udział w IX TURNIEJU FINAŁOWYM 2023 w szachach. Odnieśliśmy ogromny sukces.

Basia S. z klasy 2b zdobyła:

V miejsce w IX Turnieju Finałowym 2023 ogólnopolskiego projektu " Edukacja przez Szachy w Szkole" oraz

I miejsce wśród uczniów z projektu " Wars i Sawa grają w szachy" wspierającego uzdolnionych uczniów.

Basiu ogromne gratulacje!!!

Serdeczne gratulacje za wspaniałe wyniki na tak dużym Turnieju ( ponad 600 uczestników) składamy uczniom: Poli G.kl. 2a, Ignacemu G. kl. 2a, Miłoszowi P. kl. 2a, Katarzynie J. kl. 2b, Maciejowi W. kl. 2b, Stanisławowi P. kl. 2b, Szymonowi P. kl. 2c, Helenie P. kl. 2c, Zofii O. kl.2c, Natanowi T. kl. 2d i Mikołajowi P. kl. 2d.

Spisaliście się na medal!!! Brawo!!!

• Wystawa pt. Dzieciństwo w naszych lekturach.

•  Z okazji Dnia Dziecka klasa 5b przygotowała z nauczycielem języka polskiego Małgorzatą Leszkiewicz wystawę pt.Dzieciństwo w naszych lekturach.Uczniowie oprowadzając po wystawie, opowiadali o bohaterach lektur między innymi o Stasiu Tarkowskim, Chłopcach z Placu Broni, Mikołajku czy Ani z Zielonego Wzgórza.Podkreślali,że ich bohaterowie , czyli uczniowie sprzed lat mieli trudniejsze warunki nauki.Czasy się zmieniły i obecnie wszystkie dzieci mogą się uczyć, rozwijać się i realizować swoje marzenia.Uczniom gratulowali rodzice i dyrekcja szkoły.

• Spotkanie w ramach innowacji "Dobre relacje to podstawa sukcesu".

• Dzieci z klas I- III uczestniczyły w spotkaniach przy herbatce z Panią Dyrektor Izabela Przystawała i Barbarą Zakrzewską. To była dobra okazja do zapoznania się i porozmawiania o naszych potrzebach. Czas upłynął nam w miłej i serdecznej atmosferze. Bo przecież podstawą dobrej komunikacji jest rozmowa. Do zobaczenia za miesiąc.